Kontakt

Bestyrelsen

Formand – Carina Holmboe Jakobsen – 41 89 00 23 – carina.holmboe@gmail.com

Næstformand – Nina Wehn Andersen – 22 55 20 52 – wehnbertram@gmail.com

Kasser – Katarina Borregaard – 30 56 80 75 – katarina.borregaard@gmail.com

Bestyrelsesmedlem – Pia Hadsund – 28 15 38 83 – pia_hadsund@hotmail.com

Bestyrelsesmedlem – Lone Thomsen – 30 42 97 24 – gthomsen241@gmail.com

Bestyrelsesmedlem – Allan Holm Winther – 23 23 45 07 – allan@allan-holm.dk

Bestyrelsesmedlem – Randi Holm Winther – 21 49 96 36 – randi@allan-holm.dk


Webmaster Allan Holm Winther

Vedrørende kræftrådgivning er du velkommen til at ringe til Kræftlinien der yder gratis telefonrådgivning.

Tlf. 80 30 10 30

Hverdage kl. 09.00 – 21.00
Weekend kl. 12.00 – 17.00
Helligdage Lukket